Dizel Jeneratörleri

Cummins ürünlerinde, güç jeneratörleri teknolojinin son noktaya ulaştığı dizayn yapısı ile standby güçten yardımcı güce çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Cummins güç jeneratörleri dizel yakıtın yanı sıra alternatif enerji ile çalışan elektrik üretimini 2,5kw’dan 3,500kW ya kadar, alternatörlerde ise 0,6 kVA‘ dan 30,000 kVA’ ya kadar, transfer süviçlerinde 40 Amperden 3,000 Ampere kadar bulunmaktadır. MEPA Enerji olarak en iyi kaliteyi, yüksek seviyedeki tecrübe ile ihtiyaçlarınıza göre sunmaktayız. Kritik güç ihtiyaçlarınızı tespit etmek için bize ulaşmanız yeterlidir.

Gaz Jeneratörleri

Dizel G-Drive makineleri T4i, Stage IIIA ve diğer ilgili standartlarca ön görülen emisyon değelerine uygun olarak üretilmektedir. 5.9 litreden 50 litreye makineye kadar G-Drive makineler NSPS ve Tier 2 standartlarına uygun olarak üretilmişlerdir.

Yedek parça

Cummins motorunuz, jeneratörünüz veya alternatörünüze ait teknik bilgileri sistem kitaplarınızdan görebilirsiniz. Kullanıcı el kitabınız parça kataloğunu da kapsamaktadır. Makine veya jeneratör seti üzerindeki bilgi etiketinden seri numarasına ulaşarak ihtiyacınız olan yedek parça hakkındaki gerekli bilgiye ulaşmamızı bizden talep edebilirsiniz. Cummins Yetkili bayii olarak size yalnızca orijinal parça kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İhtiyacınız olan parçalar için lütfen bize ulaşın.

  • Jeneratör Yedek Parça
  • Stamford-AVK Yedek Parça